OVER ONS

Wij zijn BORG-OSC, detacheerders die samen al meer dan 50 jaar ambities waarmaken in ICT. Hoe we dat doen? Door altijd te kijken naar wat u nodig heeft binnen uw organisatie. Persoonlijke aandacht, een goede band en open communicatie vinden wij belangrijk. Wij geloven namelijk dat een goede relatie de basis is voor goede prestaties.
Zo ontstaat er in onze ogen een partnership waarin we samen steeds beter worden.

 

Neem contact op

banner

SAMEN
SUCCESVOL

Met aandacht voor onze opdrachtgevers én onze professionals, realiseren we duurzame, intelligente matches. Bij BORG-OSC kunnen onze professionals zich blijven ontwikkelen, van junior tot senior, hun hele carrière lang. Daarvoor maken we samen een duidelijk plan.

Met diezelfde betrokkenheid werken we als partners samen met onze opdrachtgevers. We leren uw organisatie goed kennen, zetten graag een stap extra en gebruiken onze kennis en ervaring voor de verbetering van uw ICT-infrastructuur.

Zo ontstaat een partnership waarin we samen steeds beter worden – professional, klant en BORG-OSC. Dat noemen wij Samen succesvol.

ONZE MISSIE

BORG-OSC levert succesvolle professionals op het gebied van ICT infrastructuur.

ONZE VISIE

BORG-OSC wil de beste werkgever zijn voor professionals en een waardevolle partner voor haar opdrachtgevers. Onze professionals staan centraal, want hun kennis, expertise en ervaring zijn het kapitaal waarmee we onze klanten nu en in de toekomst goed bedienen. Samen Succesvol.

ONS TEAM OP KANTOOR

Amina Sadwal

Recruiter

amina.sadwal@osc.nl

Parisa Bidwa

Recruiter

parisa.bidwa@osc.nl

Anasja Juinen

Senior Accountmanager

anasja.juinen@osc.nl

Lisette de Rooij

Resourcemanager

l.derooij@borgprojecten.nl

Lubna Ali

Account- en Resourcemanager

lubna.ali@osc.nl

Marloes de Vries

Account- en Resourcemanager

marloes.de.vries@osc.nl

Robert Potasse

Senior Accountmanager

r.potasse@borgprojecten.nl

Miriam Jansen

Account- en Marketing Manager

m.jansen@borgprojecten.nl

Dogan Bakir

Fieldmanager

d.bakir@borgprojecten.nl

Kees Langerak

Manager Operations

kees.langerak@osc.nl

Laurens Ouwerkerk

Fieldmanager

laurens.ouwerkerk@osc.nl

Joyce van Taarling

Backoffice Medewerker

joyce.van.taarling@osc.nl

Marianka Brouwer

Backoffice Medewerker

m.brouwer@borgprojecten.nl

Lex Oosterloo

Directeur

Michel Smith

Directeur

Roel Keuker

Directeur

Ronald Jansen

Directeur

8 WETTEN

om samen succesvol te zijn

Om samen succesvol te zijn besteden wij veel aandacht aan de mens. Natuurlijk zijn de professionele skills van onze ICT-professionals van belang, maar het ontwikkelen van een goede band en open communicatie vinden wij net zo belangrijk. Hiervoor werken we met onze acht wetten. Door aandacht te besteden aan onze professionals én opdrachtgevers, ontstaat een partnership waarin we samen steeds beter worden. Dat noemen wij samen succesvol!

Meer info